Użytkownicy muszą przeczytać i zaakceptować Warunki ogólne użytkowania prezentowanej strony

Użytkowanie lub wejście na tą stronę jest jednoznaczną akceptacją warunków prawnych wymienionych poniżej. Wymienione warunki mogą zostać zmodyfikowane, w większości przypadków w celu poprawy użytkowania lub poprzez zmiany prawne, bez potrzeby wcześniejszego poinformowania użytkowników, po wejściu w życie tych warunków poprzez ich publikację. Jeśli nie akceptujesz poniższych warunków, musisz się wypisać z portalu. Następujące Warunki Ogólne są obowiązujące w zgodzie z wcześnejszymi ustaleniami. Jeśli się nie zgadzasz, nie możesz korzystać z zawartości Serwisu. Radzimy wydrukować ten dokument na wypadek gdybyś w przyszłości chciał do niego powrócić. Panaworld S.L. compañía Española z siedzibą w Barcelona, ulica Castillejos 284 bajo 1ª 08025 Barcelona, Dane Rejestru Handlowego w Barcelonie, tomo 39753, folio 0147, hoja 353693, provincia B, inscripción 1, jest właścicielem serwisu microgry.com (zwanego dalej microgry.com). e-mail:

Wejście na stronę microgry.com

By mieć dostęp co serwisu i świadczeń microgry.com musisz mieć skończone 14 lat lub pozwolenie rodzicó lub opiekunó prawnych. microgry.com zastrzega sobie prawo do kontaktu z tobą w przypadku jakiejkolwiek wątpliwości w momencie, gdy zajdą podejrzenia,że nie masz ukończonych 14 lat, by przedstawić pozwolenie rodziców lub opiekunów prawnych.

Użytkowanie serwisu

Dostęp, użytkowanie strony i jej zawartości udzielają gościowi, który zostaje ich użytkownikiem po akceptującji polityki prywatności i warunki użytkowania, po przeczytaniu, przyjęciu do wiadomości i akceptacji warunków. Gry i serws aktualicują się, dostosowują i poszerzają wciąż modyfikując zawartość. Dlatego, otrzymujesz prawo korzystania z gier w wersji aktualnej w tym momencie, ale Panaworld S.L. może zmieniać je w przyszłości. Panaworld S.L nie może zagwarantować ciągłego funkcjonowania stron, szczególnie z przyczyn niezależnych od Panaworld, jak na przykład problemy serwera, probmely z zawartością i innego typu błędy. microgry.com rezerwuje sobie prawo do usunięcia komentarzy nie zgodnych z przepisami.

Przepisy i odpowedzialność użytkownika

Zabronione jest publikowanie i transmisja danych osobowych poprzez upublicznianie numerów telefonów, adresów pocztowych, adresów elektronicznych, stron internetowych lub pełnych imion i nazw. W zakresie odpowiedzialnośći użytkownika leży utrzymanie bezpieczeństwa hasła do jego konta poprzez nie udostępnianie do osobom trzecim, jednak jeśli do hasła został przypisany adres mailowy, możesz je odzyskać, w przeciwnym wypadku microgry.com nie może pomóc ci go odzyskać. microgry.com nie będzie próbowało zdobyć twoich haseł przez kontakt telefoniczny, mailowy czy w jakikolwiek inny sposób. W żadnym momencie nie będziemy potrzebować twojego hasła. Jest zabronione nieokazywanie szcunku innym użytkownikom, pobodnie jak groźby czy obelgi w ich kierunku. Jest zabronione uzyskiwanie hasła innych użytkowników czy poprzez oszystko czy hackowanie Jest zabronione uzyskiwanie korzyści z błędów na stronie, jeśli zauważysz jakikolwiek błąd, zakomunikuj go administratorowi lub wysyłając maila na account-support@panaworld.com Jest zabronione zamieszczanie reklam w komentarzach gier, profili lub jakichkolwiek tekstów na stronie, podobnie jak zabronione jest również zamieszcanie SPAMU Nie możesz wykorzystywać nieuczciwie serwisu i/lub jego zawartości w bezprawnych celach, jak na przykład tworzyć pułapki lub korzystając z okazji by wejść w miejsca na stronie, z których nie powinno się korzystać. Nie możesz uzyskiwać dostępu, uzywać i/lub manipulować danymi użytkownika lub domeny, innych pośredników lub użytkowników. Nie możesz szkodzić lub zaszkodzić dobremu imieniu firmy lub osób trzecich, które są powiązane z serwisem.

Copyright (c) 2005-2023 | www.microgry.com | Polityka prywatności, warunki użytkowania i kwestie prawne